• Rocznica "Marszu śmierci"

• 13 stycznia delegacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w obchodach 78 rocznicy ewakuacji więźniów KL Auschwitz-Birkenau. Uroczystości upamiętniające tragiczne wydarzenia odbyły się w wielu miejscach naszego powiatu, m.i.n. w Suszcu w tzw. Łęgu. Samorządowcy, nauczyciele oraz uczniowie oddali hołd zmarłym więźniom składając kwiaty i zapalając znicze.

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024

• Zarządzeniem Wójta Gminy Suszec określono terminy prowadzenia rekrutacji do oddziałów przedszkolnych. Zainteresowanych mieszkańców prosimy o zapoznanie się z terminarzem.

Kryteria naboru do przedszkola zostały  określone w Uchwale Rady Gminy z dnia 27.01.2022r.

Nabór do publicznych przedszkoli, dla których Gmina Suszec jest organem prowadzącym, będzie prowadzony przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej:

gminasuszec.przedszkola.vnabor.pl

w terminie od 1 marca 2023 r. godz. 8:00 do 15 marca 2023 r. godz. 15:00

Postępowanie uzupełniające:

od 01.06.2023 r. do 09.06.2023 r.

Strona dla rodziców zostanie uruchomiona w dniu 1 marca 2023 r. o godz. 8:00

• GMINNE ZAWODY Z MINISIATKÓWKI

• 11 stycznia w hali sportowej w Suszcu odbyły się Gminne Zawody z Minisiatkówki dla dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 5 szkół. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

Nasze siatkarki zdobyły III miejsce, a siatkarze zajęli IV miejsce.
            Reprezentacja dziewcząt: Hania M, Laura K, Marysia Cz, Oliwia Ż, Natalia G, Zosia H, Amelia Cz, Julia G
            Reprezentacja chłopców: Nikodem N, Bartek R, Maksymilian Sz, Robert K, Aurel K, Igor K, Mikołaj N
            Gratulujemy!!!