• Zebranie Rodziców dzieci przedszkolnych

• Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy najmłodszej 3,4 latków oraz rodziców dzieci z grupy starszaków czyli 5 latków na zebranie, które odbędzie się 02 września 2022 o godzinie 17.00. Prosimy o obecność!

P. Kasia, p. Anita i p. Marta

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Zapraszamy serdecznie na inaugurację roku szkolnego w dniu 1 września 2022r. Rok szkolny rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 8:00 w kościele parafialnym, a o godzinie 9:00 odbędzie się na sali gimnastycznej uroczysta akademia.

• Informacja dla rodziców dzieci 6-letnich

•

Dzień dobry, w związku ze zbliżającym się  nowym 2022/2023 rokiem szkolnym podaję informacje na temat wyprawki, w  którą dziecko powinno bycć wyposażone w grupie dzieci sześcioletnich " Zerówka":

Przybory plastyczne:    piórnik z wyposażeniem, czyli ołówkami i  kredkami najlepiej grubymi trójkątnymi lub okrągłymi, nożyczkami, gumką, temperówką; flamastry lub mazaki, kredki pastelowe; pędzelki różnej grubości 2- 3 sztuki, bibuła karbowana w kilku kolorach; papier kolorowy a4, blok techniczny biały a4 , blok techniczny kolorowy a4 , plastelina;, klej w sztyfcie; teczka a4 na prace plastyczne; ryza papieru ksero oraz karton chusteczek higienicznych.

Wyposażenie: bidon na wodę, przybory do mycia zebów, kapcie ,strój gimnastyczny, ubranie na zmianę.                                                                                                                                                                                          We wrześniu będą dostępne pakiety Nowej Ery "Ciekawa zabawa" w cenie 127zł. a także język angielski ale ceny jeszcze nie znam.  Wszystkie szczegółowe informacje podam na zebraniu organizacyjnym , które odbędzie się 01.09.2022r. o godzinie 17.00 w sali przedszkolnej. Zapraszam wszystkich rodziców i opiekunów dzieci sześcioletnich

z poważaniem wychowawca      A.Gadowska