• mLegitymacja

• Nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja. Usługa pozwala korzystać z mLegitymacji szkolnej – dokumentu elektronicznego, który ma taką samą funkcję i moc prawną, jak legitymacja wydana w wersji papierowej. Uczniowie  mają możliwość posiadania legitymacji w wersji elektronicznej, dostępnej w aplikacji mObywatel, na smartfonie.

Za pomocą Usługi mLegitymacja szkolna możesz:
      - potwierdzić, że jesteś uczniem danej szkoły,
      - skorzystać z ulg i zwolnień, które przysługują po okazaniu legitymacji.

Uczniowie  mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

Proszę o zapoznanie się załącznikami dotyczącymi mLegitymacji

Regulamin_mLegitymacja-1.pdf

zdjecie-do-mlegitymacji.docx