Ubezpieczenie uczniów NW w roku szkolnym 2017/2018

Szczególy oferty i niezbędne dokumenty

Drodzy Rodzice!

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe.
Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez Pana Damiana Grzegorzycę z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Został wybrany Wariant I - z sumą ubezpieczenia wysokości 12 000 zł.

Składki w wysokości 28 zł będą zbierane do 25 września 2017.

Pełna informacja o ubezpieczeniu AXA znajduje się w załączonych plikach PDF

Agent odpowiedzialny za obsługę ubezpieczenia i kontakt:

Damian Grzegorzyca - Opiekun Bezpieczny.pl 20093

kom.533761234
dgrzegorzyca@bezpieczny.pl

Rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym korzystali z ubezpieczenia Generali od Brokera Aspergo, że ochrona w ramach tej polisy kończy się 31 sierpnia 2017.

Rodzice, którzy chcą samodzielnie ubezpieczyć swoje dzieci, nie mają obowiązku korzystania z formy grupowej ubezpieczenia -

mogą dokonać zakupu indywidualnie, wybierając 1 z 6 wariantów, z sumami ubezpieczenia nawet do 50 000 zł.

Ubezpieczenie indywidualne AXA można kupić w ciągu kilku minut, wchodząc na stronę Bezpieczny.pl poprzez poniższy link:

lub samodzielnie wejść na stronę www.bezpieczny.pl wybrać ubezpieczenie NNW SZKOLNE, a podczas wypełniania formularza zakupowego podać KOD OPIEKUNA 20093. Uprawnia on do 10% zniżek od składek wskazanych w ofercie.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2016, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA
OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI

Jakie korzyści?

* dokonujecie samodzielnego wyboru 1 z 6 wariantów ubezpieczenia NNW oraz 1 z 2 wariantów opcjonalnych