• O mnie

• Drodzy uczniowie!

Witam na mojej stronie, na której kilka krótkich informacji o mnie.

te symbole określają czego uczę w szkole:)

W Szkole Podstawowej w Kobielicach pracuję od 1997 r., chociaż nie od samego początku uczyłam matematyki. Zaczynałam od techniki, potem była fizyka, historia, sztuka:) aż w końcu to, co kocham najbardziej- MATEMATYKA!!!

Swoją "karierę" nauczycielską rozpoczynałam w 1991 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Żorach.

Posiadane kwalifikacje:
          1991 r.-ukończone Studium nauczycielskie w Gliwicach-kierunek:Technika
          1995 r.-ukończone studia magisterskie na Uniwesytecie Śląskim- kierunek:Wychowanie Techniczne
          1997 r.-ukończone Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim- Informatyka
          2001 r.-ukończone Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie-Matematyka
          2002 r.-ukończone Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Bielsku Białej-Zarządzanie oświatą
          2007 r.-kończone Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Bezpieczeństwa-Zarządzanie bhp.

Staram się również na bieżąco uczestniczyć w warsztatach, konferencjach, które mają poprawić jakość mojej pracy i nauczyć ciekawego sposobu naucznia matematyki, ale to już weryfikują uczniowie i osiągane przez nich efekty nauki.

Prywatnie uwielbiam podróże- najlepiej takie niezaplanowane, "na ostatnią chwilę". Kierunek?-dowolny, najważniejsze żeby można było dobrze wypocząć!!!