• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 .

4 września o godz. 8.00 odbędzie się msza szkolna w miejscowym kościele,                 o godz. 9.00 na sali gimnastycznej akademia  rozpoczynająca nowy rok szkolny.

• Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnych

• 1 września, po wakacyjnej przerwie, rozpoczynają się zajęcia w oddziałach przedszkolnych. Zajęcia odbywają się w trzech grupach: dzieci 3-4 letnie, 5-letnie i grupa "0". Dzieci zapraszamy na godziny zadeklarowane we wnioskach a rodziców do odbioru umów i dyskietek do gabinetu intendenta szkolnego.