Ubezpieczenie uczniów NW w roku szkolnym 2018/2019

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019  nie zawiermy grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Za korzystniejsze dla Was uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. ,  które już znacie, bo obowiązuje w naszej szkole już od dwóch lat. To samo ubezpieczenie w wersji indywidualnej dostępne jest na stronie www.bezpieczny.pl(zakładka Dziecko).Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.
Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego
Kodu Opiekuna 20093, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

RODZICE, KTÓRZY PIERWSZY RAZ DOKONUJĄ ZAKUPU TEGO UBEZPIECZENIA MUSZĄ PAMIĘTAĆ, BY DOKONAĆ TEGO NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2018, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z  Opiekunem Ubezpieczenia:

DAMIAN GRZEGORZYCA, KOD 20093

TEL. 533761234; EMAIL: dgrzegorzyca@bezpieczny.pl