Nawigacja

Aktualności

 • Konkurs na Marzannę

  Rozwiązanie konkursu

  „ Najzabawniejsza Marzanna 2017r.”

  Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i ciekawe, jednak przez głosowanie komisyjne Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego wyłoniliśmy 3 pierwsze miejsca w następującej kolejności:

  I miejsce Marzanna z Mizerowa grupa Krasnoludków z Panią Kariną Pastuszką

  II miejsce Marzanna z Kobielic grupa Misiów z Panią Aleksandrą Gadowską

  III miejsce Marzanna z Kobielic grupa Sówek z Paniami: Klaudią Kapek i Anitą Kurzac

  Pamiątkowe dyplomy oraz upominki dla grup wraz z opiekunami wręczymy 21 marca o godz. 10.00 na Pikniku Wiosennym w Kobielicach.

 • Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

  26.04.2017

  Na terenie szkoły dostępna jest lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018. Proszę, aby rodzice zakwalifikowanych dzieci, zgodnie z harmonogramem ustalonym zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Suszec, dokonali potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do dnia 4 maja, do godz. 15.00, w sekretariacie szkoły. Druk potwierdzenia dostępny jest w sekretariacie szkoły lub:  potwierdzenie_woli_przyjecia_do_przedszkola_2017_2018.doc

   

 • Zmiany w szkolnictwie

  Drodzy Rodzice i Uczniowie, w związku ze zbliżającymi się zmianami w systemie oświaty poniżej znajdziecie Państwo informacje otrzymane z Kuratorium Oświaty dotyczące wprowadzanej reformy szkolnictwa. Zapraszam do zapoznania się z materiałami.

  broszura_dobra_szkola.pdf

 • Konkurs Ekologiczny- Eko Kuchnia

  Praca na konkurs ekologiczny: Eko Kuchnia

  wykonana przez grupę Starszaków, przy pomocy Pani Anity i pani Klaudii

  www.Buliba.plProsimy o oddawanie głosów na nasza pracę, za pośrednictwem strony

  Zaproście swoją rodzinę do konkursu!

  Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 24 listopada 2016 r. (czwartek) o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 22:00 dnia 28 listopada

  2016 r. (niedziela)

  Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.

  Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7:00 do 22:00.

  Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.

  Każdego dnia jedna osoba może oddać 3 głosy na 3 różne prace.
  Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania 127 wspaniałych nagród dla głosujących!

 • Konsultacje dla rodziców

  Przypominamy, że 17 września od godz. 16.30 odbędą się konsultacje z nauczycielami i wychowacami klas. Uczniowie będą sprzedawali  samodzielnie przygotowane słodkie wypieki w ramach zbiórki na fundusz Samorządu Uczbiowskiego.

  Zapraszamy chętnych rodziców na prelekcję o przemocy w rodzinie przed konsultacjami- na godz. 16.00, do sali C03

 • Bal warzyw

  Jesienny Bal Warzyw

  11 października w grupie Starszaków zorganizowano Jesienny Bal Warzyw. Zadaniem dzieci było przygotowanie wraz z rodzicami przebrania na bal warzyw. We wtorkowy poranek do przedszkola zawitały: marchewki, brokuły, pomidorki, pietruszki, dynie, bakłażany, buraczki, por, seler, sałata, ziemniaki a nawet jabłuszko. Pomysłowość rodziców i dzieci przeszła najśmiejsze oczekiwania. Stroje były przepiekne i starannie wykonane. Dzieci świetnie się bawiły w rytmie przebojów mini disco. W przerwie wypiliśmy pyszny sok marchewkowy. Poczęstowaliśmy plasterkami marchewki dzieci z innych grup. Później wpólnie świętowaliśmy Urodziny Marchewki. Było kolorowo, wesoło i zdrowo!

  Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomysłowość i zaangażowanie w przygotowanie strojów na bal.

 • Z serii: Spotkania z ciekawymi ludźmi......

  15.11.2016 - Spotkanie Przedszkolaków z Leśnikiem
   

  Dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedził niezwykły gość. 15 listopada spotkaliśmy się z panem Leśnikiem Zygmuntem Kwapisem z Nadleśnictwa Kobiór. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca leśnika oraz jak należy się zachowywać w lesie. Na pamiątkę otrzymaliśmy piękne magnesy z obrazkami leśnych zwierząt  oraz ptaków, a także książeczki edukacyjne do przedszkola. W podziękowaniu dzieci przygotowały mini książeczkę z rysunkami dotyczącymi pracy leśnika. Po tym spotkaniu przedszkolaki chciałyby zaapelować do dorosłych: Prosimy! Nie zaśmiecajcie lasów, to nasze wspólne dobro. 

 • Ubezpieczenie NNW uczniów na rok szkolny 2016/2017

  07.09.2016

  Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej na nowy rok szkolny. W tym roku podpisana została umowa z towarzystwem ubezpieczeniowym AXA.

  - składka 24 zł na rok (dzieci przedszkolne i szkolne)

  - ubezpieczający: Katarzyna Obróbka (przedstawiciel Rady Rodziców)

  - Kontakt w sprawie ubezpieczenia WYŁĄCZNIE z dedykowanym opiekunem:

  DAMIAN GRZEGORZYCA, KOM.533761234, EMAIL: dgrzegorzyca@bezpieczny.pl

   Nr polisy: 92101105

  Szczegółowe informacje pod poniższymi linkami.

  nnw-szkolne-wariant1.pdf

  OWU_NNW_Szkolne_AXA_2016.pdf

  tabelauszerbkowaxa2016.pdf

  zgloszeniezdarzenia.pdf

  Pieniądze na ubezpieczenie można wpłacać do 15 września u przedstawicieli trójek klasowych.

 • Zebranie Rodziców

  Pierwsze zebranie rodziców w roku szkolnym 2016/2017 odbędzie się 8 września br. O godz. 16.30 spotkanie ogólne z Dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej, spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych od godz. 17.00.

  Serdecznie zapraszamy!

 • Super dzieciaki- wspólnie osiągniemy sukces

  06.09.2016

  Szanowni Rodzice!

  Zapraszamy do udziału w projekcie „Super dzieciaki – wspólnie osiągniemy sukces” w roku szkolnym 2016/17. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie klas 5-6. W ramach projektu będą się odbywać następujące rodzaje zajęć:

  - zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki,

  - zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z przyrody,

  - zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z angielskiego,

  - zajęcia rozwijające z matematyki,

  -zajęcia  rozwijające z przyrody,

  -zajęcia rozwijające z angielskiego,

   

  Zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas V-VI odbędzie się 8 września o godz. 17.00 (po zebraniu ogólnym).

   

  Wymagane do rekrutacji dokumenty znajdują się w zakładce Projekt unijny

   

   

 • 05.09.2016

  "Super dzieciaki - wspólnie osiągniemy sukces!"

  Gmina Suszec oraz Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Radostowicach realizują projekt „Super dzieciaki – wspólnie osiągniemy sukces”  dofinansowany z Funduszy Europejskich. Nasza szkoła również bierze udział w projekcie, więcej informacji w zakładce "Projekty unijne"

 • Zebranie rodziców dzieci przedszkolnych

  Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przedszkolnych na spotkanie rozpoczynające nowy rok szkolny. Spotkanie odbędzie się 1 września o godz. 16.00.

 • Jeszcze przed rozpoczęciem szkoły.....

  Drodzy Rodzice i uczniowie!

  1 września rozpoczniemy nowy rok szkolny. Już teraz zapraszam na mszę św. o godz. 8.00, rozpoczynającą kolejny rok nauki, o godz. 9.00 spotkamy się wszyscy na sali gimnastycznej.

  10 dni wakacji, które jeszcze pozostały wykorzystajcie nie tylko na wypoczynek ale również na przygotowania do szkoły. Przypominam, że uczniowie klas II-V otrzymują darmowe podręczniki i ćwiczenia (z wyjątkiem religii), pozostaną do zakupienia zeszyty, przybory szkolne i wygodne tornistry. Życzymy pięknej pogody na ostatnie dni wakacji smiley

 • Oddziały przedszkolne

  Drodzy Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych naszej szkoły!

  Od dzisiaj można w sekretariacie szkoły popbrać druk umowy o świadczenie usług przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017. Prosimy, by w ostatnim tygodniu sierpnia (do 31) wypełnione umowy zostały dostarczone do sekretariatu szkolnego (można również przesłać skan umowy). Wzorem lat ubiegłych chętni do wnoszenia opłat drogą internetową będą mogli pobrać wnioski w pierwszym tygodniu września. Przedszkole rozpocznie pracę 1 września  o godz. 7.00.

  link do druku umowy:

  UMOWA_O_SWIADCZENIE_USLUGI(1).doc

 • 27.06.2016

  Już po raz trzeci w naszej szkole odbyły się obchody Święta Rodziny. Tym razem spotkaliśmy się  21 czerwca, o godz. 16.00, Uczniowie i przedszkolacy przedstawili program artystyczny przygotowany z myślą o rodzicach. Był to dzień szczególny, bo o godz. 18.00 reprezentacja polskich piłkarzy rozgrywała swój mecz na Mistrzostwach Europy. Pojawił się więc pomysł, by nasze święto odbyło się pod hasłem: :Najlepsza drużyna to moja rodzina!". Zasugerowaliśmy również by uczestnicy spotkania w miarę możliwości przybyli w biało-czerwonych barwach. To co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania! Zresztą zapraszamy do galerii. Występy artystyczne, rodzinne konkurencje, grill, słodka wata cukrowa, kameralna strefa kibica, dobra pogoda- to wszysto zaowocowało uśmiechami , humorem i zadowoleniem wszystkich uczestników spotkania. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę a naszej nieocenionej Radzie Rodziców za ogromny wkład pracy (i finansów) w organizację przedsięwzięcia.

 • Wyprawka szkolna

  Drodzy rodzice i uczniowie!

  W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas II-V otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Rządowy program "Wyprawka szkolna" dotyczy tylko uczniów klas VI szkoły podstawowej i III gimnazjum. W tym roku nastąpiły jednak zmiany w porównaniu do lat poprzednich. Proszę o zapoznanie się z informacjami korzystając z poniższych linków:

  informacja_dla_rodzicow-1.doc

  zarzadzenie-1.pdf

 • Dni otwarte w oddziale przedszkolnym

  Zapraszamy na dni otwarte do naszego oddziału przedszkolnego. 17 i 20 czerwca, w godz. od 9.30-11.30 będzie można wraz z oddziałem dzieci najmłodszych spędzić wspólnie czas i zapoznać się z działalnością przedszkola. Serdecznie zapraszamy!

 • W maju , już po raz kolejny uczniowie mogli spotkać się z historią "na żywo". Grupa pasjonatów przedstawiła nam historię powstań w sposób ciekawy, momentami zabawny, angażując do przedstawianych scenek uczniów. Lekcja "na żywo" to ciekawy sposób na zdobywanie wiedzy smiley

 • 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Ten dzień to nie tylko święto dla naszych dzieci ale również Dzień Patrona szkoły oraz Dzień Sportu. W tym roku rozpoczęliśmy świętowanie już od godz. 8.00 życzeniami dla wszystkich uczniów, którzy potem przeszli w wesołym korowodzie ulicami naszej miejscowości. W wybranych miejscach mieli do wykonania różnorodne zadania, za które zostali nagrodzeni lodami. Po powrocie do szkoły na szkolnym boisku mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych przygotowanych specjalnie na ten dzień. Patron naszej szkoły -Adam Mickiewicz- był widoczny na pracach plastycznych wykonanych przez uczniów. Prace zostały ocenione przez bardzo obiektywne jury- mieszkańców Kobielic, w trakcie korowodu. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni przez panią Dyrektor. Gościliśmy w szkole również aktora Teatru Polskiego z Bielska Białej pana Jerzego Dziedzica, który poprowadził warsztaty teatralne. Nasze przedszkolaki świętowały na sportowo biorąc udział w przygotowanych grach i zabawach.Dziękujemy Radzie Rodziców za wkład w obchody Dnia Dziecka w naszej szkole

   

 • Gościliśmy w naszej szkole Panią Kasię, która pracowała na misjach. W czasie spotkań z uczniami opowiadała nie tylko o pracy misjonarza, uczniowie mogli poznać ciekawe zwyczaje, stroje, ozdoby mieszkańców Boliwii. Zapraszamy do galerii zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kobielicach
  Szkoła Podstawowa w Kobielicach, ul.Topolowa 42,43-262 Radostowice
 • 032 2125226

Galeria zdjęć